HAKKIMIZDA

Yaşamımız boyunca, bizi zorlayan pek çok yaşantı ve duruma maruz kalırız. Bu olumsuz yaşantılar hayatsal bir olgudur ancak bunun insanın kaderi olması gerekmez. Tüm bunlar iyileştirilebilir ve doğru rehberlikle dönüştürülebilir.

Yaşam Ağacı Danışmanlık Merkezi olarak amacımız; ‘ Kendini gerçekleştirme; kendini yaşamayı göze alabilecek yürekliliği gösterebilmek ve kısırdöngülerden özgürleşebilmektir.’ düşüncesinden yola çıkarak danışanlarımızın ruhlarındaki karmaşıklığı anlamlandırmalarına, deneyimlerinden kaynaklanan anksiyetenin üstesinden gelmelerine, güçlü yanlarını fark edip içsel potansiyellerini arttırmalarına, iç görü kazanıp kendilerini tanımalarına ve böylelikle yaşam kalitelerini arttırmalarına yardımcı olacak psikolojik destek çalışmaları sunmaktır.

Merkezimizde; çocuklara, ergen ve yetişkinlere, ailelere, çiftlere psikolojik danışmanlık, anne/baba adaylarına yönelik bireysel ya da grupla doğuma hazırlık ve nefes eğitimleri, emzirme ve bebek bakımı desteği, bebek masajı vb. hizmetler verilmektedir.

Bilimsel yöntemlerle ve etik çerçevede, ulusal ve uluslararası sertifikasyonlara sahip uzmanlarımız, danışanlarımızın sorunlarına kişiye özel en uygun yöntemlerle çözüm üretmektedir.

Uzman ekibimizle birlikte;

Çocuk Psikiyatrisi

Aile Terapisti

Psikolog

Psikolojik Danışmanlık

Bireysel Danışmanlık

alanlarında sizlere rehberlik etmekteyiz.

Anahtar Kelimeler : Pendik en iyi psikolog, pendik psikolog ücretleri, pendik psikolog tavsiyesi, pendik psikolog fiyatları, çocuk psikiyatristi, pendik aile terapisti, pendik psikolog, pendik psikolojik danışmanlık, pendik bireysel danışmanlık