Pendik Psikolog - Pendik Bireysel Danışmanlık

İnsanın, yaşamını bilinçli bir çaba ile güzelleştirme konusundaki tartışma götürmez yeteneğinden daha cesaret verici bir gerçek bilmiyorum.
--Hanry David Thoreau

Pendik Psikolog - Pendik Psikolojik Danışmanlık

Yaşamımız da bazı zorluklarla, profesyonel bir destek almadan, ego kapasitemiz elverdiği ölçüde baş ederiz ama bazılarında ise bulunduğumuz yeri, düşünce şeklimizi, algılarımızı birlikte değerlendirebilecek bir uzmana ihtiyaç duyarız.

Pendik Aile Terapisti - Çift ve Aile Danışmanlığı

İlişkileri yoluna koymak aslında şaşırtıcı bir şekilde kolaydır. Mutlu ilişkileri sürdürmeyi başaran çiftler, birbirlerinin umutlarını ve isteklerini destekleyen birlikteliklerini ortak bir amaç üzerine beraberce inşa eden çiftlerdir. – Dr. John Gottman

Aile Terapisti - Evlilik Danışmanı

Evlilik içindeki kişiler, bazen çatışmalar yaşayabilirler. Çünkü aile üyelerinin bireysel kişilikleri oldukça karmaşık olabilir. Çift ve aile danışmanlığı, bu zorlu dönemlerde danışanlara destek sağlamak amacıyla yapılan ve çiftle birlikte sürdürülen bir danışmanlık hizmetidir.

Çocuk Psikiyatristi - Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocukluğunuzda hangi yaşta ailenizle en zor zamanları yaşadıysanız, kendi çocuğunuz o yaşa geldiğinde ebeveyn olarak aynı zorlukları yaşamaya hazır olun ve Çocuğunuza Kulak Verin.
-- Aletha J. Solter

Çocuk Psikoloğu - Çocuk ve Ergen Psikoloğu

Günümüz koşullarında ebeveynler, çocuklarının iç dünyasındaki değişimlerin bazen farkına varamamakta ve onları anlamakta zorlanmaktadırlar. Zamanla müdahale edilmeyen bu sorunlar, yenilerinin de eklenmesiyle içinden çıkılamayan bir hale dönüşebilmektedir.

Oyun Terapisi - Çocuk ve Ergen Psikolog

‘Kuşlar Uçar, Balıklar Yüzer,
Çocuklar Oyun Oynar.’
--Garry Landreth

Oyun Terapisi - Çocuk ve Ergen Psikolog

Oyun; çocuğun kendini ifade edip, keşfetmesinin en etkili yoludur. Oyun terapisi de bu gerçeklikten yola çıkarak, çocuktaki hayal kırıklığı, güvensizlik, suçluluk, değersizlik, öfke, korku ve şaşkınlık gibi birikmiş duygularını oyun yoluyla dışarı aktarmasına yardımcı olur.

Pendik Cinsel Danışmanlık - Aile ve Çift Terapisti

Cinsel danışmanlık; alanda uzmanlaşmış profesyoneller tarafından verilen, cinsel sorunları olan birey ya da çiftlere uygulanan, kişinin zihnindeki yanlış düşünce ve inançların değiştirilmesini esas alan, davranışçı ev ödevlerine dayalı bir danışmanlık yöntemidir.

Pendik Cinsel Danışmanlık - Pendik Evlilik Danışmanı

Vajinismus
Cinsel İsteksizlik
Orgazm Bozuklukları
Uyarılma Bozuklukları
Boşalma Problemleri
Ereksiyon Problemleri

Psikolojik Testler

Klinik amaçlarla kullanımı yaygın olan Psikolojik Testler, kişilerde belirli bir özelliğin var olup olmadığını ve ne ölçüde var olduğunu değerlendirme amacıyla kullanılır ve gerekli durumlarda uzman desteği alma konusunda bilinçlendirmeyi hedefler.

Psikolojik Testler

Çocuk ve Yetişkin Zeka Testleri
Gelişim Testleri
Okula Hazırlık Testleri
Dikkat ve Algı Testleri
Projektif Kişilik Testleri
Projektif Çizim Testleri

Anahtar Kelimeler : Pendik en iyi psikolog, pendik psikolog ücretleri, pendik psikolog tavsiyesi, pendik psikolog fiyatları, Pendik Psikolojik Danışmanlık, Pendik bireysel danışmanlık, pendik aile terapisti, çift ve aile danışmanlığı, Evlilik Danışmanı, çocuk psikiyatristi, çocuk ve ergen psikoloğu, oyun terapisi, cinsel danışmanlık, psikolojik testler